top of page

Korona Virüs ( COVID-19 ), Farklı kişileri farklı şekillerde etkilemektedir. Bilgilendirme  ve Aydınlatma metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Invısalıgn

   Tel kullanılmasına gerek kalmadan yapılan, diş düzeltme tedavisi olarak bilinir. Tel yerine, şeffaf, hafif bir plak kullanılır.  Son yıllarda popüler hale gelen bu tedavi, çoğu kişide uygulanabilir.

invisalign32.jpg
0344ff55-a7b1-4f8d-a2be-faf003be4008.jfif

Invisalign Tedavisi Uzun Sürer mi?

   Invisalign tedavisi tel tedavisine göre çok daha kısa sürede tamamlanabilen bir tedavisi yönetimidir.  Bilgisayar ortamında dişlerin üç boyutlu konumları belirlenir ilk olarak. Böylece, bazı kuvvetlerin, diğer dişlerde oluşturabileceği yan etkileri elimine edilmiş olur.

Süreç Nasıl İşler?

    Her hasta için, farklı planlamalar yapılır. Yani her hastaya aynı reçete uygulanmaz. Her hastanın ortodontik problemi bambaşkadır  Bu durum da herkesin aynı fiyatı ödemeyeceğini gösterir. Invisalign tedavilerinde farklı olarak, plak sayısı da devreye giriyor. Yani, kısa sürecek, daha az probleme sahip, daha az sayıda plak kullanabileceğimiz hastanın ücreti farklı olabilir. Daha kompleks problemlere sahip, daha fazla sayıda plak kullanılacak hastada ise ücret, bambaşka olabilir.

    Invisalign tedavisi yaptıran kişi, bir süre plağa alışma süreci geçirir. Bir hafta ile on gün arasında sürebilecek olan bu alışma evresinde kişi, konuşmakta biraz zorlanabilir. Fakat plağa alışıldıktan sonra diksiyonun düzeldiği de net bir şekilde görülür.

Randevu Almak

Çok Kolay!

Telefon Numaralarımızdan veya Whatsapp Hattımızdan Hemen Randevunuzunu Oluşturabilirsiniz

Takipte Kalın

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Bize Ulaşın

+90 505 005 88 13

+90 256 811 22 44

info@didimdentist.com

Adres

Yeni Mahalle Atatürk Bulvarı No:166

09270 Didim/AYDIN

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi  09:00 - 17:00

Pazar    Kapalıyız

 

© 2020 Ramazan AKMAN

bottom of page